NUROFEN Rapid MINI 400 mg Ibuprofen měkké kapsle – pro snadnější polykání
Informace o produktu a zákonné údaje
Nurofen® RAPID MINI 400 mg Ibuprofen měkké kapsle
Lék pro rychlou úlevu od lehkých až středně silných bolestí a horečky.
Účinná látka
| Účinná látka | Obsah v jedné měkké kapsli |
|---|---|
| Ibuprofen | 400 mg |
Popis produktu
Měkké kapsle Nurofen® RAPID MINI obsahují tekuté jádro s rozpuštěným ibuprofenem, což umožňuje obzvláště rychlé vstřebání účinné látky v těle a zajišťuje rychlou i dlouhotrvající úlevu od bolesti.
Tyto měkké kapsle jsou přibližně o 15 % menší, což usnadňuje polykání.
Ibuprofen patří mezi nesteroidní antirevmatika (NSAID) a má analgetické, protizánětlivé a antipyretické vlastnosti.
Oblasti použití
-
Bolesti hlavy
-
Migréna s aurou i bez aury
-
Bolesti zubů
-
Bolesti zad
-
Menstruační bolesti
-
Bolesti svalů a kloubů
-
Bolesti při nachlazení a chřipce
-
Horečka
Vhodné pro dospělé a dospívající od 12 let nebo s tělesnou hmotností od 40 kg.
Výhody na první pohled
-
Tekuté jádro s rozpuštěným ibuprofenem
-
Rychlé vstřebání účinné látky
-
Dlouhotrvající úleva od bolesti
-
Snadné polykání
-
Protizánětlivý a snižuje horečku
Dávkování a použití
Jednu měkkou kapsli užijte s vodou.
V případě potřeby lze každých 6 hodin užít další kapsli.
Maximální denní dávka je 3 měkké kapsle (1200 mg ibuprofenu) během 24 hodin.
Nekousejte.
Upozornění
Nepoužívejte při přecitlivělosti na ibuprofen nebo jiná NSA.
Při přetrvávajících nebo zhoršujících se obtížích byste měli vyhledat lékaře.
Nežádoucí účinky
Mohou se objevit gastrointestinální obtíže, nevolnost, bolesti břicha, pálení žáhy, závratě nebo alergické reakce.
Složení
Účinná látka: ibuprofen.
Další složky odpovídající receptuře měkkých kapslí.
Doba dodání: cca 3–4 dny (v zahraničí odlišně)
NUROFEN Rapid MINI 400 mg Ibuprofen měkké kapsle – pro snadnější polykání
- Podobné produkty
- Nedávno zobrazené