Dismenol® Ibuprofen 200 mg
Podrobnosti o produktu a povinné údaje
Dismenol® Ibuprofen 200 mg
-
Při lehkých až středně silných bolestivých stavech
-
Tišící bolest, protizánětlivý a snižující horečku
-
Vhodný při menstruačních, bolestech hlavy, zad, zubů, svalů a kloubů
-
Také při bolestech v rámci nachlazení a chřipkových infekcí
Servis léčiv
Příbalový leták
Další informace o produktu
Co je Dismenol® Ibuprofen 200 mg a na co se používá?
Ibuprofen, účinná látka přípravku Dismenol® Ibuprofen 200 mg, patří mezi takzvaná nesteroidní antirevmatika (NSA). Účinná látka má analgetické, protizánětlivé a antipyretické vlastnosti.
Přípravek Dismenol® Ibuprofen 200 mg se používá při mírných až středně silných bolestech, například při:
-
menstruačních obtížích
-
bolestech hlavy
-
bolestech zad
-
bolestech zubů
-
bolestech svalů a kloubů
-
bolestech při nachlazení a chřipkových infekcích
Pokud se po 4 dnech nebudete cítit lépe nebo se budete cítit dokonce hůře, obraťte se na svou lékařku, svého lékaře nebo svou lékárnu.
Použití a dávkování
Dismenol® Ibuprofen 200 mg se má vždy užívat přesně podle příbalové informace nebo podle pokynů lékaře či lékárníka.
Filmové tablety se mají užívat nerozkousané s dostatečným množstvím tekutiny během jídla nebo po jídle.
Ke snížení možných nežádoucích účinků se má vždy užívat nejnižší účinná dávka po co nejkratší možnou dobu.
Výhody přípravku Dismenol® Ibuprofen 200 mg
-
Rychlá pomoc při bolesti
-
Protizánětlivý účinek
-
Snižuje horečku
-
Vhodný při různých typech bolesti
-
Praktické dávkování s 200 mg ibuprofenu v jedné filmové tabletě
Složení
Účinná látka:
-
200 mg ibuprofenu v jedné potahované tabletě
Pomocné látky:
-
Mastek
-
Oxid titaničitý
-
Makrogol 400
-
Kukuřičný škrob
-
Stearan hořečnatý
-
Hypromelóza
-
Předbobtnalý škrob
-
Karboxymethylškrob sodný typ A
-
Opadry bílá-Y-1-7000
Vedlejší účinky
Stejně jako všechny léky může i Dismenol® Ibuprofen 200 mg způsobovat vedlejší účinky, které se však nemusí projevit u každého.
Možné vedlejší účinky jsou:
-
Žaludeční potíže
-
Nevolnost a zvracení
-
Bolesti břicha
-
Pálení žáhy
-
Průjem nebo zácpa
-
Bolesti hlavy
-
Závratě
-
Kožní vyrážky
Vzácně se mohou vyskytnout závažnější nežádoucí účinky, jako jsou krvácení do gastrointestinálního traktu, alergické reakce nebo poruchy funkce ledvin.
V případě silných bolestí břicha, krve ve stolici, dušnosti nebo alergických reakcí je třeba okamžitě vyhledat lékařskou pomoc.
Doba dodání: cca 3–4 dny (v zahraničí odlišně)
Dismenol® Ibuprofen 200 mg
Kundenrezensionen
Aqveo
Produkty
Badener Schmerzöl
Produkty
- Podobné produkty
- Nedávno zobrazené