{"product_id":"nurofen-rapid-mini-400-mg-ibuprofen-weichkapseln-fur-leichteres-schlucken","title":"NUROFEN Rapid MINI 400 mg ibuprofén lágykapszula – a könnyebb lenyelésért","description":"\u003cdiv class=\"scroll-mt-4\" id=\"pflichtangabe\"\u003e\u003c\/div\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion-stack\"\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion\"\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion__transition\"\u003e\n\u003cdiv class=\"accordion-details\"\u003e\n\u003cdiv class=\"relative max-h-[320px] overflow-hidden\"\u003e\n\u003cdiv class=\"prose mb-3.5 whitespace-normal text-s last:mb-0\"\u003e\u003c\/div\u003e\n\u003cdiv class=\"absolute bottom-0 w-full\"\u003e\n\u003cdiv class=\"absolute -top-10 h-10 w-full bg-gradient-to-t from-light-primary-low\"\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eTermékinformációk és jogszabályi adatok\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eNurofen® RAPID MINI 400 mg ibuprofén lágykapszulák\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eGyógyszer enyhe és közepesen erős fájdalmak, valamint láz gyors enyhítésére.\u003cstrong\u003e\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eHatóanyag\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003ctable\u003e\n\u003cthead\u003e\n\u003ctr\u003e\n\u003cth\u003eHatóanyag\u003c\/th\u003e\n\u003cth\u003eTartalom lágykapszulánként\u003c\/th\u003e\n\u003c\/tr\u003e\n\u003c\/thead\u003e\n\u003ctbody\u003e\n\u003ctr\u003e\n\u003ctd\u003eIbuprofén\u003c\/td\u003e\n\u003ctd\u003e400 mg\u003c\/td\u003e\n\u003c\/tr\u003e\n\u003c\/tbody\u003e\n\u003c\/table\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eTermékleírás\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eA Nurofen® RAPID MINI lágykapszulák oldott ibuprofént tartalmazó folyékony magot tartalmaznak, ami különösen gyors hatóanyag-felszívódást tesz lehetővé a szervezetben, és gyors, valamint hosszan tartó fájdalomcsillapítást biztosít.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eEzek a lágykapszulák körülbelül 15%-kal kisebbek, ami megkönnyíti a lenyelést.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eAz ibuprofén a nem szteroid gyulladáscsökkentők (NSAID-ok) közé tartozik, és fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, valamint lázcsillapító tulajdonságokkal rendelkezik.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eAlkalmazási területek\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eFejfájás\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eMigrén aurával és anélkül\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eFogfájás\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eHátfájás\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eMenstruációs fájdalom\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eIzom- és ízületi fájdalom\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eMegfázással és influenzával járó fájdalmak\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eLáz\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003cp\u003eFelnőttek és 12 évesnél idősebb, illetve legalább 40 kg testtömegű serdülők számára alkalmas.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eAz előnyök egy pillantásra\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eFolyékony mag oldott ibuprofénnal\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eA hatóanyag gyors felszívódása\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eHosszan tartó fájdalomcsillapítás\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eKönnyen lenyelhető\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eGyulladáscsökkentő és lázcsillapító\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eAdagolás és alkalmazás\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eEgy lágy kapszulát vízzel bevenni.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eSzükség esetén 6 óránként egy további kapszula vehető be.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eA maximális napi adag 3 lágykapszula (1200 mg ibuprofén) 24 órán belül.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eNe rágja szét.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eFigyelmeztetések\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eNem alkalmazható ibuprofénnel vagy más NSAID-okkal szembeni túlérzékenység esetén.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eTartós vagy súlyosbodó panaszok esetén orvoshoz kell fordulni.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eMellékhatások\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eEmésztőrendszeri panaszok, hányinger, hasi fájdalom, gyomorégés, szédülés vagy allergiás reakciók jelentkezhetnek.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eÖsszetevők\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eHatóanyag: ibuprofén.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eA lágykapszulák összetételének megfelelő további összetevők.\u003c\/p\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e\n\u003c\/div\u003e","brand":"Heiligen Geist Apotheke ","offers":[{"title":"20 St","offer_id":59525887492430,"sku":"5535361","price":14.55,"currency_code":"EUR","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0684\/0451\/0998\/files\/4002448220503_C1R1_v1_v4.webp?v=1779122083","url":"https:\/\/aqveo.at\/hu\/products\/nurofen-rapid-mini-400-mg-ibuprofen-lagykapszula-a-konnyebb-lenyelesert","provider":"Heiligen Geist Apotheke ","version":"1.0","type":"link"}