{"product_id":"dismenol®-ibuprofen-200-mg","title":"Dismenol® Ibuprofen 200 mg","description":"\u003cp\u003e\u003cstrong\u003ePodrobnosti o produktu a povinné údaje\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eDismenol® Ibuprofen 200 mg\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003ePři lehkých až středně silných bolestivých stavech\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eTišící bolest, protizánětlivý a snižující horečku\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eVhodný při menstruačních, bolestech hlavy, zad, zubů, svalů a kloubů\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eTaké při bolestech v rámci nachlazení a chřipkových infekcí\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eServis léčiv\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003ePříbalový leták\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eDalší informace o produktu\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eCo je Dismenol® Ibuprofen 200 mg a na co se používá?\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eIbuprofen, účinná látka přípravku Dismenol® Ibuprofen 200 mg, patří mezi takzvaná nesteroidní antirevmatika (NSA). Účinná látka má analgetické, protizánětlivé a antipyretické vlastnosti.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003ePřípravek Dismenol® Ibuprofen 200 mg se používá při mírných až středně silných bolestech, například při:\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003emenstruačních obtížích\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003ebolestech hlavy\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003ebolestech zad\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003ebolestech zubů\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003ebolestech svalů a kloubů\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003ebolestech při nachlazení a chřipkových infekcích\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003cp\u003ePokud se po 4 dnech nebudete cítit lépe nebo se budete cítit dokonce hůře, obraťte se na svou lékařku, svého lékaře nebo svou lékárnu.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003ePoužití a dávkování\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eDismenol® Ibuprofen 200 mg se má vždy užívat přesně podle příbalové informace nebo podle pokynů lékaře či lékárníka.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eFilmové tablety se mají užívat nerozkousané s dostatečným množstvím tekutiny během jídla nebo po jídle.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eKe snížení možných nežádoucích účinků se má vždy užívat nejnižší účinná dávka po co nejkratší možnou dobu.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eVýhody přípravku Dismenol® Ibuprofen 200 mg\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eRychlá pomoc při bolesti\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eProtizánětlivý účinek\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eSnižuje horečku\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eVhodný při různých typech bolesti\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003ePraktické dávkování s 200 mg ibuprofenu v jedné filmové tabletě\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eSložení\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eÚčinná látka:\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003e200 mg ibuprofenu v jedné potahované tabletě\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003ePomocné látky:\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eMastek\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eOxid titaničitý\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eMakrogol 400\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eKukuřičný škrob\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eStearan hořečnatý\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eHypromelóza\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003ePředbobtnalý škrob\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eKarboxymethylškrob sodný typ A\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eOpadry bílá-Y-1-7000\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003cp\u003e\u003cstrong\u003eVedlejší účinky\u003c\/strong\u003e\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eStejně jako všechny léky může i Dismenol® Ibuprofen 200 mg způsobovat vedlejší účinky, které se však nemusí projevit u každého.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eMožné vedlejší účinky jsou:\u003c\/p\u003e\n\u003cul\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eŽaludeční potíže\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eNevolnost a zvracení\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eBolesti břicha\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003ePálení žáhy\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003ePrůjem nebo zácpa\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eBolesti hlavy\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eZávratě\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003cli\u003e\n\u003cp\u003eKožní vyrážky\u003c\/p\u003e\n\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003cp\u003eVzácně se mohou vyskytnout závažnější nežádoucí účinky, jako jsou krvácení do gastrointestinálního traktu, alergické reakce nebo poruchy funkce ledvin.\u003c\/p\u003e\n\u003cp\u003eV případě silných bolestí břicha, krve ve stolici, dušnosti nebo alergických reakcí je třeba okamžitě vyhledat lékařskou pomoc.\u003c\/p\u003e","brand":"Heiligen Geist Apotheke ","offers":[{"title":"20 St","offer_id":59748509548878,"sku":"3756804","price":7.2,"currency_code":"EUR","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0684\/0451\/0998\/files\/kjihugztfrds.jpg?v=1779801265","url":"https:\/\/aqveo.at\/cs\/products\/dismenol-r-ibuprofen-200-mg-2","provider":"Heiligen Geist Apotheke ","version":"1.0","type":"link"}