{"product_id":"cetirizin-actavis-10-mg","title":"Cetirizin Actavis 10 mg","description":"\u003ch2 data-section-id=\"gicrqm\" data-start=\"0\" data-end=\"34\"\u003ePodrobnosti o produktu a povinné údaje\u003c\/h2\u003e\n\u003ch3 data-section-id=\"1tbuqfa\" data-start=\"36\" data-end=\"63\"\u003eCetirizin-Actavis 10 mg\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"65\" data-end=\"211\"\u003eKe zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy a ke zmírnění chronické kopřivky.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"213\" data-end=\"333\"\u003eCetirizindihydrochlorid je léčivá látka přípravku Cetirizin-Actavis 10 mg.\u003cbr data-start=\"283\" data-end=\"286\"\u003eCetirizin-Actavis 10 mg je antialergikum.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"335\" data-end=\"403\"\u003ePřípravek je vhodný pro dospělé a děti od 6 let.\u003c\/p\u003e\n\u003ch3 data-section-id=\"zo0vpf\" data-start=\"405\" data-end=\"426\"\u003eIndikace\u003c\/h3\u003e\n\u003cul data-start=\"428\" data-end=\"656\"\u003e\n\u003cli data-section-id=\"9674yk\" data-start=\"428\" data-end=\"508\"\u003eZmírnění nosních a očních příznaků sezónní alergické rýmy\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-section-id=\"ab3jlj\" data-start=\"509\" data-end=\"577\"\u003eZmírnění obtíží při celoroční alergické rýmě\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-section-id=\"s16anf\" data-start=\"578\" data-end=\"656\"\u003eZmírnění chronické kopřivky (chronická idiopatická urtikarie)\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003ch3 data-section-id=\"xe9wso\" data-start=\"658\" data-end=\"685\"\u003ePoužití a dávkování\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"687\" data-end=\"748\"\u003eTablety se užívají nerozkousané se sklenicí tekutiny.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"750\" data-end=\"830\"\u003e\u003cstrong data-start=\"750\" data-end=\"794\"\u003eDospělí a dospívající od 12 let:\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"794\" data-end=\"797\"\u003e1 tableta (10 mg) 1krát denně.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"832\" data-end=\"906\"\u003e\u003cstrong data-start=\"832\" data-end=\"863\"\u003eDěti od 6 do 12 let:\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"863\" data-end=\"866\"\u003e½ tablety (vždy 5 mg) 2krát denně.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"908\" data-end=\"1006\"\u003e\u003cstrong data-start=\"908\" data-end=\"969\"\u003ePacienti se středně těžkou až těžkou poruchou funkce ledvin:\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"969\" data-end=\"972\"\u003eDoporučuje se 5 mg 1krát denně.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1008\" data-end=\"1142\"\u003ePokud máte dojem, že je účinek přípravku Cetirizin-Actavis 10 mg příliš slabý nebo příliš silný, obraťte se na svého lékaře.\u003c\/p\u003e\n\u003ch3 data-section-id=\"19tkcu1\" data-start=\"1144\" data-end=\"1167\"\u003eDoba použití\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"1169\" data-end=\"1278\"\u003eDoba užívání se řídí druhem, trváním a průběhem obtíží a stanoví ji lékař.\u003c\/p\u003e\n\u003ch3 data-section-id=\"g9ge8k\" data-start=\"1280\" data-end=\"1305\"\u003ePokyny k užívání\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"1307\" data-end=\"1471\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1307\" data-end=\"1371\"\u003ePokud jste užili větší množství, než je doporučeno:\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1371\" data-end=\"1374\"\u003ePo předávkování se mohou nežádoucí účinky zesílit. Bylo hlášeno mimo jiné:\u003c\/p\u003e\n\u003cul data-start=\"1473\" data-end=\"1622\"\u003e\n\u003cli data-section-id=\"1wnnkao\" data-start=\"1473\" data-end=\"1486\"\u003eÚnava\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-section-id=\"1pd2cj5\" data-start=\"1487\" data-end=\"1504\"\u003eOspalost\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-section-id=\"vxw3gt\" data-start=\"1505\" data-end=\"1518\"\u003eZávratě\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-section-id=\"pglht5\" data-start=\"1519\" data-end=\"1536\"\u003eBolest hlavy\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-section-id=\"hwy1oi\" data-start=\"1537\" data-end=\"1548\"\u003eTřes\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-section-id=\"dxne0o\" data-start=\"1549\" data-end=\"1564\"\u003eBušení srdce\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-section-id=\"b8gipl\" data-start=\"1565\" data-end=\"1575\"\u003eNeklid\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-section-id=\"1ap5bmb\" data-start=\"1576\" data-end=\"1592\"\u003eZmatenost\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-section-id=\"1wn2wkn\" data-start=\"1593\" data-end=\"1606\"\u003ePrůjem\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-section-id=\"10ekhf1\" data-start=\"1607\" data-end=\"1622\"\u003eZadržování moči\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003cp data-start=\"1624\" data-end=\"1688\"\u003eV případě podezření na předávkování informujte prosím svého lékaře.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1690\" data-end=\"1824\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1690\" data-end=\"1732\"\u003ePokud jste zapomněli užít přípravek:\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1732\" data-end=\"1735\"\u003eNeužívejte dvojnásobnou dávku, pokud jste zapomněli užít předchozí dávku.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"1826\" data-end=\"1937\"\u003eMáte-li další otázky týkající se použití tohoto léčivého přípravku, obraťte se na svého lékaře nebo lékárníka.\u003c\/p\u003e\n\u003ch3 data-section-id=\"cz1v5a\" data-start=\"1939\" data-end=\"1956\"\u003eObsahové látky\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"1958\" data-end=\"2028\"\u003e\u003cstrong data-start=\"1958\" data-end=\"1972\"\u003eLéčivá látka:\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"1972\" data-end=\"1975\"\u003e1 potahovaná tableta obsahuje 10 mg cetirizindihydrochloridu.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"2030\" data-end=\"2202\"\u003e\u003cstrong data-start=\"2030\" data-end=\"2056\"\u003ePomocné látky:\u003c\/strong\u003e\u003cbr data-start=\"2056\" data-end=\"2059\"\u003eMonohydrát laktosy, mikrokrystalická celulosa, magnesium-stearát, vysoce disperzní oxid křemičitý, hypromelosa, oxid titaničitý (E171), makrogol 400.\u003c\/p\u003e\n\u003ch3 data-section-id=\"1df88k4\" data-start=\"2204\" data-end=\"2222\"\u003eNežádoucí účinky\u003c\/h3\u003e\n\u003cp data-start=\"2224\" data-end=\"2340\"\u003eTak jako všechny léčivé přípravky může i tento léčivý přípravek vyvolat nežádoucí účinky, které se však nemusí projevit u každého.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"2342\" data-end=\"2366\"\u003eČasto se mohou vyskytnout:\u003c\/p\u003e\n\u003cul data-start=\"2368\" data-end=\"2478\"\u003e\n\u003cli data-section-id=\"1wnnkao\" data-start=\"2368\" data-end=\"2381\"\u003eÚnava\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-section-id=\"1pd2cj5\" data-start=\"2382\" data-end=\"2399\"\u003eOspalost\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-section-id=\"1t1ana8\" data-start=\"2400\" data-end=\"2419\"\u003eSucho v ústech\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-section-id=\"pglht5\" data-start=\"2420\" data-end=\"2437\"\u003eBolest hlavy\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-section-id=\"vxw3gt\" data-start=\"2438\" data-end=\"2451\"\u003eZávratě\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-section-id=\"plg0yq\" data-start=\"2452\" data-end=\"2478\"\u003eZažívací potíže\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003cp data-start=\"2480\" data-end=\"2510\"\u003eObčas se mohou vyskytnout:\u003c\/p\u003e\n\u003cul data-start=\"2512\" data-end=\"2572\"\u003e\n\u003cli data-section-id=\"b8gipl\" data-start=\"2512\" data-end=\"2522\"\u003eNeklid\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-section-id=\"431y45\" data-start=\"2523\" data-end=\"2540\"\u003eKožní vyrážka\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-section-id=\"1ct2k4b\" data-start=\"2541\" data-end=\"2553\"\u003eSvědění\u003c\/li\u003e\n\u003cli data-section-id=\"1pisk41\" data-start=\"2554\" data-end=\"2572\"\u003ePocit slabosti\u003c\/li\u003e\n\u003c\/ul\u003e\n\u003cp data-start=\"2574\" data-end=\"2633\"\u003eVe vzácných případech se mohou vyskytnout alergické reakce.\u003c\/p\u003e\n\u003cp data-start=\"2635\" data-end=\"2713\" data-is-last-node=\"\" data-is-only-node=\"\"\u003ePři výskytu nežádoucích účinků se obraťte na svého lékaře nebo lékárníka.\u003c\/p\u003e","brand":"Heiligen Geist Apotheke ","offers":[{"title":"10 St","offer_id":59536444162382,"sku":"3511913","price":3.25,"currency_code":"EUR","in_stock":true},{"title":"30 St","offer_id":59536444195150,"sku":"3511936","price":8.6,"currency_code":"EUR","in_stock":true}],"thumbnail_url":"\/\/cdn.shopify.com\/s\/files\/1\/0684\/0451\/0998\/files\/2fb05e868a9145bb-n.webp?v=1779558912","url":"https:\/\/aqveo.at\/cs\/products\/cetirizin-actavis-10-mg","provider":"Heiligen Geist Apotheke ","version":"1.0","type":"link"}